سئو امروز

Twitch غول پیکر متعلق به Amazon امروز اعلام کرد که یک ویژگی چت روم است که در خارج از چت استاندارد Twitch وجود دارد که در راستای سمت راست جریانهای زندگی قرار دارد. این کمپانی محصولات جدید را فراخوانی می کند و این چت ها هر دو عمومی و خصوصی چت جریان می تواند برای بینندگان و مشترکین برای ارتباط برقرار کردن با یک جریان و هر یک از دیگر در سراسر موضوعات و یا موضوعات اختصاص داده شده است. برای مثال، یک streamer می تواند یک چت روم را به طور خاص فقط برای مشترکین ایجاد کند و آن را 24 ساعت شبانه روز باز کند، حتی زمانی که آن streamer زنده نیست، بنابراین بحث می تواند در اطراف ساعت و حتی زمانی که کانال غیر فعال است.
Twitch اولین بار در ماه اکتبر سال گذشته، این ویژگی را در کنفرانس سالانه توسعه و فن، TwitchCon اعلام کرد. این شرکت می گوید، از امروز تا امروز، اتاق ها برای همه کاربران در سراسر جهان در وب و تلفن همراه در دسترس خواهد بود، این ویژگی در آینده نزدیک به مشتری دسکتاپ Twitch خواهد رسید. می نویسد: براون Petrocelli، عضو تیم بازاریابی محصول Twitch می نویسد: "آیا شما می خواهید یک اتاق برای spoilers، دائمی
چت در زیر تنها، و یا حتی اتاق برای مدیران برای تیز کردن شمشیر خود، اتاق ها اجازه می دهد جریان ها یک موضوع را تنظیم و انتخاب کنید که چه کسی دسترسی است." ، در یک پست وبلاگ "به علاوه این درست مثل جریان چت است، تمام مدالها و رمانهای شما برداشته شده است.""Twitch چت و ویژگی های اجتماعی از Discord و Slack را قرض می گیرد"
همپوشانی با سرویس Discreatization
چت خدماتی متمرکز بر بازی - و به حداقل میزان چت و همکاری برنامه کاری Slack - روشن است. بسیاری از بحث های اینترنتی که خارج از فیس بوک، وبلاگ Tumblr و Reddit صورت می گیرد در مکان هایی مانند Slack و Discord رخ می دهد. این سرویس ها به صورت فضای خصوصی به طور پیش فرض توسط مدیران سازماندهی می شوند، به طوری که الهام از گفتگوی اینترنتی رول قدیمی مدرسه است. پیچ و تاب Twitch این است که چت روم خود را بیشتر قابل تنظیم بر اساس نیازهای streamers و درخواست پایگاه های فن خود را.
این همچنین از مزایای Twitch برای سرمایه گذاری در این جوامع بیننده، با بحث و گفتگو و فعالیت های فن کلی بر روی پلت فرم خود سود می برد. تنها راه انجام آن اینست که یک محصول مشابه را بسازیم. شرکت می گوید اتاق ها از بازخورد جامعه در مورد ویژگی های درخواستی جدید مطلع شده و محصول "در طول سال تکرار خواهد شد." به طور مشخص، Twitch می گوید که دستورالعمل های جامعه آن است که اخیرا سیاست های تجدید نظر در مورد آزار و رفتار جنسی که در اوایل ماه جاری منتشر شد این شرکت می گوید، به اتاق ها اعمال می شود، زیرا این سیاست ها در همه سطوح و قابل اجرا در هر سطح هستند.


تعداد بازدید : 5
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 27 شهريور 1397 توسط توفیق
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر